تبلیغات
آخرالزمان و مهدویت - اقدامات یهود درباره مهدویت
» دو کلیپ زیبا ویژه نیمه شعبان
» کلیپ تصویری در مورد امام زمان
» مستند تصویری بازیهای رایانه ایی آخرالزمان
» بازی‌های رایانه‌ای از‌جنس آخرالزمان
» فروش علنی نرم افزار های اموزشی با تعالیم فرقه ضاله وهابیت
» کلیپ داستان هایی از تشرف علما به محضر امام زمان (عج)
» سؤالات وهابیون موجب بروز فتنه مذهبی می شود
» اقدامات یهود درباره مهدویت
» نقش دستگاه‌های اطلاع‌ رسانی یهودی و وهابی در مقابله با مسئلة مهدویت
» بشارت ظهور
» افزایش مدعیان دروغین
» مستند شیطان پرستی
» فیلم ادعای همسری امام زمان (عج)
» کلیپ آخرالزمان - میرباقری
» کلیپ جالب فقر و فحشاء
» کلیپ انتظار فرج از آغاسی
» نامه به امام زمان(عج)
» آخرین اجرای مرحوم آغاسی
» نشانه های ظهور
» نماهنگ امام زمان (عج)
» معرفی سایر وبلاگهای حنا
» عکس دختران آخرالزمان
» پیشگوئیهاى امیرالمؤمنین در مورد احوال مردم در آخرالزمان
» ظهور نزدیک هست
» کلیپ آخرالزمان
» پاسخ دکتر عباسی به شبهات مهدویت سروش
» تصاویر مهدوی
 آخرالزمان و مهدویت
درباره ما
آدرس وبلاگهای دیگر حنا
http://hana2089.mihanblog.com

http://hana20.blogfa.com

http://jedanewes.mihanblog.com
نویسندگان
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
» کل بازدید :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» تعداد نویسندگان :
» تعداد کل پست ها :
» آخرین بازدید :
» آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات


پیوندهای وبگاه
آرشیو مطالب
موضوعات مطالب
ابر برچسب‌ها
نظرسنجی
در مورد فتنه سبز و ارتباط آن با آخرالزمان چه نظری دارید
اقدامات یهود درباره مهدویت
+ نویسنده آرش اکبری در 06:34 ب.ظ | نظرات()

مبارزه با عقیده ریشه داری چون مهدی باوری مبارزه با این تفكر و عقیده ساده نیست. بلکه مبارزه ای پیچیده و نیازمند اقداماتی حساب شده است.دشمن به خوبی به این مطلب واقف است.بنابراین برای مقابله با مهدویت به روشهای گوناگونی متوسل می شود.

بقیه در ادامه مطلب

مبارزه با عقیده ریشه داری چون مهدی باوری مبارزه با این تفكر و عقیده ساده نیست. بلکه مبارزه ای پیچیده و نیازمند اقداماتی حساب شده است.دشمن به خوبی به این مطلب واقف است.بنابراین برای مقابله با مهدویت به روشهای گوناگونی متوسل می شود.

مبارزه با عقیده ریشه داری چون مهدی باوری مبارزه با این تفكر و عقیده ساده نیست. بلکه مبارزه ای پیچیده و نیازمند اقداماتی حساب شده است.دشمن به خوبی به این مطلب واقف است.بنابراین برای مقابله با مهدویت به روشهای گوناگونی متوسل می شود.
قبل از ورود به بحث ذکر نکته ای را لازم می دانم؛ در عصر ما انقلاب اسلامی تجسم عینی مهدویت است. با ظهور انقلاب اسلامی بود که دشمن بطور جدی متوجه مهدویت گردید و از آن احساس خطر کرد. از اینرو برای دشمن با انقلاب اسلامی و مهدویت یک هدف است.و برای مبارزه با این دو،بسته ای از اقدامات متنوع فرهنگی،سیاسی،اقتصادی و نظامی را در دستور کار قرار داده است.
امروزه اقدامات فرهنگی از سایر اقدامات جدا نیست،یعنی ممکن است ملتی را با تهدیدات نظامی مرعوب کرده از طریق تحریم های اقتصادی و بازی های سیاسی آنها نسبت به داشته ها و باور هایشان در تردید قرار داده و به اهداف فرهنگی خو نزدیک گردند و بالعکس...
در ادامه به برخی از روشهای دشمن در عرصه مبارزه با مهدویت اشاره می کنیم:
1-    انکار
2-    تخریب
3-    تحریف
4-    تضعیف
5-    جایگزین سازی
اکنون به توضیحات هر کدام از این موارد به صوریت جداگانه می پردازیم:
1-    انکار
این اولین حربه ای است که دشمن برای ستیز با عقاید مردم به کار می گیرد. در این روش تمام تلاش ها صرف زدودن اعتقاد مردم شده و در صورتی که موفقیتی حاصل نشود حربه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
نکته:گاهی دشمن توانایی از بین بردن کل اعتقاد جامعه هدف را ندارد. در این صورت اجزا و لوازم اثرگذار آن عقیده  را مورد تهاجم قرار می دهد.در بحث مهدی باوری ستیزی گاهی دشمن تلاش خود را صرف کل این اعتقاد می کند و گاه به لوازمی مثل ولایت فقیه می پردازد.
در مساله مهدویت دشمن آنجایی که کلیت مهدی باوری را نشانه گرفته است سعی می کند به مخاطب بقبولاند که مهدویت جز مبانی و اصول اسلام نیست و اساسا در اصل اسلام چنین مقوله ای وجود ندارد.از این رو تلاش کرده تا
اولا: این اندیشه را اندیشه وارداتی از ادیان یهود و مسیحیت قلمداد کند.
ثانیا: آن را عکس العمل اقلیت شیعه در برابر ناملایمات و فشارهای سیاسی،نظامی و اقتصادی حاکمان قرون اولیه اسلامی معرفی کند. و این ها همه در حالی صورت می گیرد که تنها در قرآن حدو 300 آیه در مورد امام زمان(عج) وجود دارد و بیش از 2 هزار روایت از شخص نبی اکرم(ص) در این باره روایت شده است. همچنین روایات و کتب تاریخی فراوان از شیعه و سنی و شواهد اریخی دیگر که در ذیل نمونه ای را بیان می کنیم:
در دایره المعارف بریتانیا در ذیل واژه ی مهدی، اسلام و زرتشت آمده است:
«اسلام دینی نیست که در آن ظهوری انتظار برود و جایی برای مسیح نجات بخش در آن وجود ندارد و این همه به طور تدریجی و شاید تحت تاثیر مسیحیت مطرح گردیده است» و «قرآن به آن اشاره ای ندارد و به هیچ حدیث، گفته منسوب به پیامبر(ص) قابل اعتمادی در مورد مهدی نمی توان استناد کرد».
در دایره المعارف دین و اخلاق؛ مارگلی یوت (اسلام شناس بزرگ اروپایی) در مقاله خود درباره مهدی(عج) در سال 1915، این تفکر را وارداتی و برگرفته از یهود و مسیحیت تلقی می کند. مارگلی یوت می گوید: «درگیری و جنگ و آتش در میان یک نسل واحد پس از وفات پیامبر(ص)و درهمی و آشفتگی جهان اسلام که بر اثر اختلاف آنان با هم روی داد موجب اقتباس فکر ظهور منجی از یهود و مسیحیان گردید که به ترتیب در انتظار ظهور و بازگشت مسیح به سر کمی برند».
جای بسی شگفتی است این قضاوت که به صرف وجود شبهات در منجی باوری بین شیعه و ادیان دیگر مهدیت، شیعه را متهم به وارداتی بودن بکنند. در حالی که اولا فقط شیعه مهدی باور نیست که اهل سنت نیز چنین باوری دارند. ثانیا قبل از یهود در آیین زرتشت این مساله آمده است پس بگوییم که منجی باروی یهود نیز وارداتی و از زرتشتیان است! ثالثا وجود شباهت حکایت از جهانی بودن منجی باوری است و الهی بودن این این عتقاد است و دست آخر اینکه این شباهت ها این است که منشا ادیان الهی یکی است و آن خداست.
2-    تخریب
روش دیگری که برای مبارزه با اندیشه مهدویت به کار گرفته می شود تخریب این اعتقاد نزد مردم به خصوص نسل جوان و تحصیل کرده می باشد تا بدین وسیله از گرایش به مهدویت جلوگیری شود.دشمن برای تخریب فرهنگ مهدویت به شگردهای مختلفی متوسل می شود از جمله:
الف) خشونت:
این روش در سالهای اخیر و بخصوص پس از حوادث 11سپتامبر به منظور ارائه چهره ای خشن از اسلام و مسلمانان بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با گسترش امواج بیداری اسلامی دشمن برای متوقف کردن این حرکت سعی نموده است تا با ارائه چهره ای خشن از امام عصر(عج) یاران و پیروان او در مقابل این موج ایستادگی کند و مانع گرایش مردم دنیا نسبت به اسلام و انقلاب گردد.
برای رسیدن به این هدف ابزار های گوناگونی چون فیلم و سینما و بازار های کامپیوتری و ... به کار گرفته است.
در یکی از فیلم های به ظاهر مستند و واقعی،صحنه بریده شدن سر فردی به دست ین شیعه مومن(طبق اظهارات مجری!)و ظاهرا از گروه جیش المهدی عراق نمایش داده می شود. گوینده یکی از شبکه های ماهواره ای در هنگام پخش فیلم مذکور ضمن انتساب این گونه اعمال به نظام ولایی جمهوری اسلامی هر چه می تواند فحاشی می کند.
ب) انتظار افیون:
معرفی انتظار به عنوان عامل سستی و خمودگی و...از جمله روش های دیگری است که برای تخریب مهدویت به کار می رود.در این روش سعی می شود منتظرین ظهور انسانهای بدون تحرک، بدون انگیزه برای اصلاح،سازندگی و آبادانی و ... معرفی می شوند.در حالی که اگر انتظار درست معنا شود،خود عامل پویایی و تحرک می گردد.انتظاری که به فرموده امام خمینی(ره)انتظار قدرت اسلام است،عامل اصلاح گری و جوشش انقلابی برای مبارزه با کژی هاست، به صورت عاملی برای دست از کار کشیدن و منتظر ماندن تا امام(عج) بیاید و خود کارها را اصلاح کند و ... معرفی می کنند.
ج) کهنه پرستی و خرافه گرایی:
دشمن گاهی سعی می کند تا معتقدین به امام غائب را افرادی کهنه پرست و خرافاتی و بی عقل نشان دهد،که به عقاید پوسیده هزار ساله چسبیده اند و از کاروان فن آری و پیشرفت  نوگرایی!و...جامانده اند.
در شبکه ماهواره Your TV سخن پراکنی که چیزی جز توهین در چنته ندارد می گوید؛ «...این آدم آن روزی که می آید ممکن است یک میلیون سال از عمرش گذشته باشد، که هرگز نخواهد آمد، ملت ایران را در لفافه خرافات پیچیده اند و مساله ای ایجاد کردند که به راستی در تاریخ،هیچ بلایی که بر سر ایران به وسیله اسلام آمده بر سر هیچ ملتی به وسیله هیچ اهریمنی نیامده است...».
3-    تحریف
دشمن آنگاه که نتواند اصل اعتقادی را نابود کرده یا تخریب کند روی به تحریف آن آورده تا از ثمرات آن کاسته و در واقع اعتقاد ژرف را مسخ و توخالی کند.شگرد تحریف همواره در طول تاریخ مورد استفاده معاندین بوده است.در میان اقوام گذشته قوم بنی استرائیل در این امر گوی سبقت را از همگان ربوده اند به طوری که در قرآن کریم یکی از ویژگی های این قوم را همین تحریف گری حقایق بر شمرده است؛
«افتطمعون ان یومنوا لکم و قد کان فریق منهم یسمعون کلام الله ثم یحرفونه من بعد ما عقلوه و هم یعلمون».
(آیا طمع دارید که یهودیان به دین شما بگروند در حالی که برخی از آنان کلام خدا را شنیده و به دلخواه خود تحریف میکنند با آنکه در کلام خدا تعقل کرده و معنی آن را دریافته اند). بازماندگان امروزی بنی استرائیل یعنی صهیونیزم و اروپا و غرب یهودیزه شده ی امروزی نیز در پرتو تحریف حقایق است که خود را و ماهیت پلید  حیوانی خود را به مردم قبولانده و ژست انسان دوستی به خود گرفته و سناریوی تحریف را در پیش گرفته تا نتیجه آن تولید مسلمانانی بی آزار و بی خطر برای اهداف غرب باشد.
4-    تضعیف
منظور از این روش پایین آوردن شان و اهمیت و جایگاه اعتقاد به امام مهدی(عج) و احترام او نزد مردم است. برای رسیدن به این هدف شیوه های مختلفی به کار می رود از جمله:
الف)همسان سازی
در این شیوه یک امر مهم و یا یک اعتقاد اصیل را در کنار چیزی پست و منفور قرار داده تا مخاطب با همردیف ساختن ذهن خود از آن امر مهم اشمئزاز پیدا کند. به عنوان مثال برخی از شبکه های ماهواره ای برای بازداشتن مردم از شرکت در انتخابات، اقدام به نوشتن شعار«انتخابات و اعتیاد نه» بر روی صفحه تلویزیون خود کردند تا اعتیاد مورد نفرت مردم را با حضور در انتخابات یکسان کنند.
ب)طنز و مضحکه
گاهی برای پایان آوردن شان اندیشه مهدویت از عبارات طنز آمیز و خنده آور استفاده می شود تا بدین وسیله این موضوع مهم در اذهان مخاطبین با شوخی همراه شود.
در یکی از شبکه های ماهواره ای مجری شبکه می گوید:«الان زمین های جمکران دارد تمام می شود امام زمان را دارند فکر می کنند مثلا سمنان و یک جایی آنجا ها برایش پیدا کنند، یک چاه هم آنجا برایش درست کنند هفته ای دو روز بیاد و آنجا نماز بخواند؛ آخونده براش کاری نداره که».
5-    جایگزین سازی
شیوه دیگر مبارزه با مهدی باوری معرفی و حمایت از مدعیان دروغین نیابت و مهدویت است تا به وسیله افرادی چون غلام احمد قادیانی، علی محمد شیرازی، حسینعلی بهاء و ... اعتقادات مردم را متزلزل ساخته و اهداف خویش ار جامه عمل بپوشانند. در میان این ادعاها و مدعیان، شبکه بهائیت تحت حمایت اسرائیل و آمریکا و با مرکزیت «عکا»در فلسطین اشغالی به فعالیت خود ادامه می دهد،زیان بارترین شبکه ای است که افراد بسیاری را تا کنون فریفته است.این شبکه با حمایت و سرمایه ی صهیونیزم، در بسیاری از کشور های فقیر تحت پوشش خدمات رسانی و اعمال انسان دوستانه! اقدام به فعالیت تبلیغی می کند.
با طلوع انقلاب اسلامی، بهائیان که تا راس حکومت ستم شاهی نفوذ کرده بودند و در اندیشه بهایی سازی کل ایران به سر می بردند، راهی جز فرار در مقابل خود ندیدند، هر چند امروزه در برخی مکان ها به صورت زیر زمینی فعالیت می کنند.
نکته1) در بحث فرقه سازی اهداف متعددی توسط دشمن دنبال می شود از جمله:
1-    شکستن وحدت مذهبی و ملی مردم بوسیله اختلافات فرقه ای
2-    سست کردن پایه های اعتقادات مردم به اسلام
3-    ایجاد تشکیلات نفوذی و جاسوسی در بدنه جامعه اسلامی  حکومت
4-    ترویج بی بند و باری و اباحه گری
نکته2) فرقه های مورد حمایت دشمن در رده ها و دسته جات مختلفی قرار دارند. برخی از فرقه ها مثل بهائیت دائیه دین جدید دارند.برخی خود را مسلمان و یا حتی شیعه می دانند، اما در عین حال با گرایشات خاصی اهداف استعمار را دنبال می کند.برخی از این فرقه ها حتی ظاهر یک فرقه را ندارند مثلا بیشتر شبیه یک سبک درمانی و یک تکنیک روان درمانی مثل سنگ درمانی و مغناطیس درمانی، مدیتیشن،NLP  و... هستند اما در عین حال نوعی هستی شناسی و نوعی نظم مغایر با زندگی دینی و انقلابی را ترویج می کنند.
نکته3) گاهی حتی پای هیچ فرقه گرایی خاصی مطرح نیست بلکه صرف ادعای ارتباط با امام زمان(عج) و دیدار است که موجب جمع شدن مردم به دور این شخص شده و از این اقبال بهره بردای سوء می شود مثل گروه حسینی کاظمینی بروجردی که خود را پناهگاه شیعیان در عصر غیبت می نامند.

برگرفته از سایت : www.finalmonji.comبرچسب‌ها: مهدویت ،یهودیان و مهدویت ،
پنجشنبه 15 آذر 1397 03:35 ب.ظ

Cheers. An abundance of postings!

prices for cialis 50mg cialis herbs precios cialis peru cialis generico lilly buying cialis overnight acquisto online cialis try it no rx cialis buy generic cialis cialis 10mg prix pharmaci side effects of cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 05:52 ق.ظ

You mentioned it well!
online prescriptions cialis tadalafil generic only now cialis 20 mg cialis from canada click here cialis daily uk are there generic cialis cialis vs viagra cialis cipla best buy cialis soft tabs for sale only here cialis pills
سه شنبه 13 آذر 1397 06:34 ب.ظ

Cheers, Terrific information!
cialis para que sirve cialis professional yohimbe generic cialis 20mg uk the best site cialis tablets brand cialis generic when can i take another cialis how do cialis pills work cialis 50 mg soft tab online prescriptions cialis cialis daily dose generic
دوشنبه 12 آذر 1397 07:05 ق.ظ

You've made the point!
estudios de cialis genricos overnight cialis tadalafil order a sample of cialis click now buy cialis brand viagra cialis levitra cialis dosage amounts generic cialis 20mg tablets enter site very cheap cialis cialis for daily use get cheap cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 06:34 ق.ظ

This is nicely expressed. .
brand cialis generic cialis for bph we recommend cialis best buy prices on cialis 10 mg cialis australian price cialis for bph cialis generique 5 mg bulk cialis cialis et insomni cialis kamagra levitra
شنبه 10 آذر 1397 07:19 ب.ظ

Helpful posts. Kudos!
prix de cialis where cheapest cialis cialis 30 day trial coupon rezeptfrei cialis apotheke canadian discount cialis generic cialis at the pharmacy cialis tadalafil online cialis 20 mg cost interactions for cialis cialis generico postepay
شنبه 10 آذر 1397 06:12 ق.ظ

You expressed that effectively.
we recommend cialis best buy buy original cialis only best offers cialis use we use it 50 mg cialis dose overnight cialis tadalafil tadalafil tablets viagra vs cialis vs levitra generic cialis review uk cialis cuantos mg hay cialis venta a domicilio
جمعه 9 آذر 1397 06:55 ب.ظ

Information very well utilized..
cialis generika ou trouver cialis sur le net buy brand cialis cheap safe site to buy cialis online low dose cialis blood pressure cialis without a doctor's prescription no prescription cialis cheap pastillas cialis y alcoho viagra vs cialis viagra vs cialis
جمعه 9 آذر 1397 07:08 ق.ظ

You made the point!
purchase once a day cialis we recommend cialis info cialis professional from usa cialis online order generic cialis online cialis canada on line cialis generic tadalafil buy cialis generic tadalafil buy only best offers 100mg cialis india cialis 100mg cost
پنجشنبه 8 آذر 1397 07:55 ب.ظ

Many thanks, Fantastic information!
cialis en 24 hora cialis 50 mg soft tab cialis kaufen bankberweisung cialis coupon cialis reviews cialis sicuro in linea cialis 20 mg cost canadian discount cialis cialis online holland cialis tablets australia
پنجشنبه 8 آذر 1397 08:13 ق.ظ

Whoa quite a lot of good material!
generic cialis tadalafil preis cialis 20mg schweiz cialis cost ou trouver cialis sur le net click here cialis daily uk cialis sans ordonnance generic low dose cialis ou acheter du cialis pas cher tarif cialis france cialis qualitat
چهارشنبه 7 آذر 1397 07:21 ب.ظ

This is nicely said. !
cialis generic cialis dosage cialis mit grapefruitsaft cost of cialis cvs warnings for cialis prezzo cialis a buon mercato brand cialis generic cialis 5 mg i recommend cialis generico viagra vs cialis vs levitra
یکشنبه 1 مهر 1397 06:35 ق.ظ

Very good content. Thanks!
canada online pharmacies medication canadian pharmacies that ship to us online canadian pharmacy online canadian pharmacies online pharmacies india pharmacy onesource online canadian pharmacies pharmacy canada reviews northwest pharmacy canada canada medication prices
چهارشنبه 28 شهریور 1397 03:17 ق.ظ

Nicely put, Regards!
cialis generico postepay generic cialis pro look here cialis cheap canada viagra vs cialis cialis generika we choice free trial of cialis cialis prices generic cialis soft gels cialis canadian drugs buy cheap cialis in uk
چهارشنبه 14 شهریور 1397 11:12 ق.ظ

Nicely put, Many thanks.
pharmacy canada online prescriptions canada medication pharmacy canadian discount pharmacies in canada are canadian online pharmacies safe canadian pharcharmy online canada medication prices canadian pharmacy king best canadian pharmacy drugstore online shopping reviews canada online pharmacies reviews
سه شنبه 13 شهریور 1397 01:51 ب.ظ

Amazing information. With thanks!
viagra order uk buy viagra online uk next day delivery silagra cheap viagra online buy brand viagra online without prescription buy viagra for men sildenafil prices uk buy levitra buy female viagra generic viagra online usa
دوشنبه 12 شهریور 1397 11:19 ق.ظ

You actually mentioned it very well!
cialis generico calis we choice free trial of cialis cialis generique generic cialis in vietnam cialis generic cialis online napol cialis 5 mg effetti collateral cost of cialis per pill cialis prezzo in linea basso
یکشنبه 11 شهریور 1397 07:25 ب.ظ

Many thanks! Quite a lot of tips!

cialis pas cher paris safe dosage for cialis cialis daily reviews cialis kamagra levitra cialis tadalafil online cialis sale online cialis venta a domicilio acheter cialis meilleur pri cialis generico online prix cialis once a da
سه شنبه 23 مرداد 1397 07:33 ق.ظ

You actually stated it well.
viagra buy uk purchase viagra uk buy viagra using paypal get viagra no prescription uk sildenafil how do i order viagra safely buy viagra online i want to buy viagra buy soft viagra how much is viagra
دوشنبه 22 مرداد 1397 11:10 ب.ظ

Amazing many of awesome knowledge!
generic cialis in vietnam cialis cuantos mg hay cialis from canada cialis dosage recommendations buy cialis uk no prescription no prescription cialis cheap cialis rckenschmerzen cialis prices generic cialis with dapoxetine get cheap cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 11:37 ق.ظ

Cheers! An abundance of posts.

40 mg cialis what if i take prix de cialis miglior cialis generico only now cialis 20 mg cialis 05 pastillas cialis y alcoho female cialis no prescription rezeptfrei cialis apotheke cialis pills effetti del cialis
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 07:51 ق.ظ

Seriously quite a lot of valuable advice!
generic viagra purchase generic viagra uk pharmacy buy viagra next day delivery buy generic viagra online without prescription where to order viagra online buy viagra superdrug viagra cheap buy buy viagra pills buy viagra without a prescription viagra from usa pharmacy
شنبه 18 فروردین 1397 05:13 ب.ظ

With thanks! Lots of content.

cialis rezeptfrei cialis dosage cialis generic online prescriptions cialis cialis generico online cialis en mexico precio cialis flussig cialis en mexico precio cialis dosage recommendations cialis free trial
پنجشنبه 2 فروردین 1397 04:52 ب.ظ

Lovely material, Appreciate it!
cialis 30 day trial coupon weblink price cialis 40 mg cialis what if i take how does cialis work generic cialis cialis 5 effetti collaterali generic cialis pro best generic drugs cialis cialis therapie sialis
دوشنبه 7 اسفند 1396 01:19 ق.ظ
با درود! من مدت هاست که وب سایت شما را دنبال کرده ام و در نهایت شجاعت را به جلو بردم و از شما فریاد می زنم
آستین TX! فقط میخواستم یاد آوری کنم شغل خوب و بزرگت را حفظ کنی!
شنبه 5 اسفند 1396 04:00 ق.ظ
کالاهای فوق العاده از شما، مرد من مسائل شما را قبلا درک کرده ام و شما فقط بسیار با شکوه هستید.
در واقع آنچه را که در اینجا به دست آورده اید دوست دارم، قطعا مانند آنچه که هستی
بیان و نحوه بیان آن شما آن را می سازید
سرگرم کننده و شما هنوز هم مراقبت از آن را عاقلانه نگه دارید.

من نمی تونم صبر کنم تا بیشتر از شما بخوانم این در واقع یک وب سایت فوق العاده است.
دوشنبه 30 بهمن 1396 12:54 ق.ظ
در حال حاضر به نظر می رسد مانند وردپرس پلت فرم ترجیح وبلاگ سازی وجود دارد در حال حاضر وجود دارد.
(از آنچه خواندید) آیا این چیزی است که شما در وبلاگ خود استفاده می کنید؟
جمعه 24 آذر 1396 05:37 ب.ظ
سلام هر کس، این اولین بازدید من در این سایت و پاراگراف است
برای من واقعا برای من مفید است، نگه داشتن این نوع مقاله ها را ادامه دهید
یا بررسی ها
جمعه 17 آذر 1396 09:59 ب.ظ
Hey! I know this is kinda off topic however I'd figured
I'd ask. Would you be interested in exchanging links or maybe guest writing a blog
article or vice-versa? My blog discusses a lot of the same topics as yours
and I believe we could greatly benefit from each other.
If you happen to be interested feel free to shoot me an email.
I look forward to hearing from you! Great blog by the way!
سه شنبه 7 آذر 1396 09:02 ب.ظ
پست خوب من این وبلاگ را دائما چک کردم و تحت تاثیر قرار گرفتم!
اطلاعات بسیار مفید به ویژه قسمت آخر :) من برای اطلاعات بسیار زیادی از آن مراقبت می کنم.
من برای مدت طولانی به دنبال این اطلاعات خاص بودم.
متشکرم و موفق باشید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد و کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...